Marvel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték, mely a Marvel világát felölelve nyújt kellemes szórakozást mindenkinek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Franciaország

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Franciaország Empty
TémanyitásTárgy: Franciaország   Franciaország Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 12:53 am

Az utazás valóban rövid volt. Tekintve legalábbis a távolságot, nagyon hamar ideértetek. Épp Párizs felett haladtok, amikor Reed ismét megszólal. - Hát a megtalálásával nem lesz gond. A GPS bemérte a jeladóját. Épp előttünk van. Csakhogy előttetek az Eiffel Torony van, amellett pedig egy lángolva lebegő fickó.
Franciaország Usm13
Odalent a városban, a Toronytól nem messze egy a tetőterén kigyulladt kórház van. Az utcán összegyűltek az emberek. A tűzoltók és a mentők már végzik a munkájukat és a rendőrség is javában kiért már. Épp a lángoló, döbbent sráccal kiáltoznak. - Vous viennent immédiatement! A fiú láthatóan nem érti, mit kiabálnak - Nem értem, mi van, de gondolom nem egy sörre hívtatok meg.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Franciaország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franciaország   Franciaország Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 3:25 am

Odaszólok Reed-nek
- szerintem meg van a srác ! le tudod szedni ? mert addig én megpróbálok segíteni a Kórházon hátha marad még belőle valami !!
"remélem meg tudja oldani a srácot mert nagy ég a rendőröket meg nagyon zavarja de muszály lenne mert nem tudom hogy golyó álló-e a srác "
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Franciaország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franciaország   Franciaország Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 3:45 am

Reed bólint, így tehát te el is indulhatsz. Reed kinyitja neked a gép feléd eső oldalának ajtaját, majd a másikat magának. Azon kihajolva összpontosít, majd megnyújtja a testét, egészen addig, hogy elérjen a lángoló srácig. Odaérve döbben csak meg, mikor látja, hogy a srác valójában kicsoda.
- Johnny? Atyaég, tényleg te vagy? Mi történt?
- Bezony én vagyok és most kivételesen örülök, hogy látlak. Nem tudom mi folyik itt, én csak magamhoz tértem a galiba után ezen a klinikán, majd amikor felhúztam magam valamin, egyszer csak meggyulladtam és lángalakban össze-vissza lebegtem és véletlenül mindent felgyújtottam. Kijött a francia tűzoltóság meg mindenki, de nem tudom, hogy használjam ezt az erőt.
- Úgy látszik ebben az alakban könnyebb vagy a levegőnél, így tudsz felemelkedni. Próbálj meg ellazulni és leszállni.
- Nem tudom jó ötlet-e ez, de megpróbálhatjuk.
Mikor a srác megpróbálja kiüríteni zaklatott fejét, a teste ismét normál állapotúra vált. Már nem lángolt, ám így repülni sem tud. A gravitáció pedig nagyúr: Johnny zuhanni kezd. Reed próbál utánanyúlni, de nem biztos, hogy még idejében el is éri.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Franciaország Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franciaország   Franciaország Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Franciaország
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel :: Egyéb helyszínek :: Európa-
Ugrás: