Marvel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték, mely a Marvel világát felölelve nyújt kellemes szórakozást mindenkinek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Triskelion Parancsnokság

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

A Triskelion Parancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: A Triskelion Parancsnokság   A Triskelion Parancsnokság Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 3:37 am

Egy szobában térsz magadhoz. Nem tudod, mennyi ideje lehetsz eszméletlen. Ahogy felülsz és körülnézel, konstatálhatod, hogy egy nem túl berendezett szoba ágyán feküdtél ezidáig és ez még inkább furcsává teszi a dolgokat. Az utolsó emléked, hogy egy gépet vezetsz. A gépen egy veszélyes rakéta volt, ami ha nem téríted el a gépet, Washingotba csapódott volna, elpusztítva Amerika egy részét. Csak, hogy a vezérlőpult a Vörös Koponyával vívott harcodban tönkrement és az utolsó, amit láttál, hogy az Északi Sark jégmezői felé zuhansz. Most egy szobában ülsz. A falak szürkére vannak festve, két ablak van, egy fekete asztal a falnak tolva és eg ventillátor a plafonon. Azonban az ablakból különös járművek, autók mentek ide-oda. Az utca zaja szűrődött be, ám ez a világ modernebb, mint vártad. Egyszer csak nyílik az ajtó és egy fekete szemkendős, néger katona lép be rajta.

A Triskelion Parancsnokság Nick_fury

- Üdvözlöm a Triskelionban, Kapitány. Üdv a 21. században.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Amerika Kapitány

Amerika Kapitány


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Sep. 16.

A Triskelion Parancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Triskelion Parancsnokság   A Triskelion Parancsnokság Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2011 3:56 am

Kis idő után kezdtem magamhoz térni és a szemfedős fickótól elöször megkérdezttem hogy pontosan ki maga?Meg hogyhogy 21. század utolsó emlékem szerint még 1944 van hogy van az hogy most 21. század van?Később megkérdezttem tőle hogy honnan tudja a nevemet és miért vagyok ebben a szobában és ezek a hangok amik a ablaktól jönnek mik azok?
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

A Triskelion Parancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Triskelion Parancsnokság   A Triskelion Parancsnokság Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 6:10 am

A férfi egy darabig csak néz téged, aztán az ablakhoz sétál és leül az asztal tetejére.

- Azok ott a mi időnk autói. Már több, mint 65 éve történt, hogy maga hatástalanította a Vörös Koponya rakétáját. Az Északi Sarkba csapódott. A hőmérséklet lelassította az életfunkciókat, de a szervezetében lévő szuperkatona szérumnak köszönhetően nem halt meg, csak hibernálódott. Jelenleg egy kormányszervezet főparancsnokságán van. Ez itt a Triskelion, a S.H.I.E.L.D. - azaz a Stratégiai Honvédő Iroda Elhárítási Logisztikai Diviziója bázisa. Ez egy kémelhárító szervezet, amit én irányítok. A kormány utasítására hoztuk létre, hogy extrém háborús helyzeteket hárítsunk el. Nick Fury Tábornok vagyok.


Azzal kezet nyújt feléd.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Amerika Kapitány

Amerika Kapitány


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Sep. 16.

A Triskelion Parancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Triskelion Parancsnokság   A Triskelion Parancsnokság Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 6:23 am

Miután végighallgattam a mondandóját felkeltem az ágyból és kezet fogtam vele és azt mondtam neki örvendtem a
szerencsének. Később megkérdeztem tőle hogyha lehet akkor vezessen kérem körbe a bázison és mutassa meg a 21. századbeli világot, mert ez nekem akár hiszi akár nem ez a dolog nekem ez még nagyon fura nem mindennapi,hogy hosszú időkre hibernálódok és aztán hirtelen egy bázison ébredtem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Triskelion Parancsnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Triskelion Parancsnokság   A Triskelion Parancsnokság Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Triskelion Parancsnokság
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel :: Manhattan :: Shield-
Ugrás: