Marvel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték, mely a Marvel világát felölelve nyújt kellemes szórakozást mindenkinek!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nevadai sivatag

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 5:20 am

A forró sivatag.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 5:26 am

Sikeresen megérkezel kis repülés után a sivatagba, ahol a hadsereg már el is foglalta helyét a homoktengerben. A sivatag közepén egy hatalmas fém talapzat áll, óriási átmérőjű. Négy sarkából négy oszlop ível felfelé átlósan, csúcsaik hajszálvékonyan érnek csak össze. A fém szerkezet tetején folyamatos energia sugárzik, odabent fények villognak. A kísérlet elkezdődött. Öt ifjonc áll a gépben, körülötte pedig a szemlélő civilek. A gép közepén egy alma fekszik. Még hallhatod, amint a számítógép befejezi a visszaszámlálást, majd az alma eltűnik. Pár másodperccel később pedig hatalmas fénysugár tör elő a gépből, beteríti a területet és ezzel a teleportáló egy brutális robbanást követően megsemmisül. A lökőerő mindenkit eltaszít, még te is a homokba csapódsz. A hirtelen szél mindent beborít homokkal és füsttel, így az orrodig sem látsz, ám a robaj még mindig hallatszik, majd a fény is megszűnik és a teleportáló romjai összedőlnek. A megsült alma, ami hirtelen visszakerült a kiindulási pontra, legurult a földre. A közelben mindenütt emberek fekszenek a porban. A kísérlet balul sült el.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 5:32 am

" ÓÓÓÓÓÓÓ hogy az a magasságos jó életbe hogy ezek az emberek mindig ki akarnak találni valamit ami nem is biztos hogy működik de hogy miért nem tudták volna mondjuk egy kis terepasztalon először kipróbálni " "Sose fogom megérteni ezeket az embereket "
fogom magam és kikecmergek a homokból leporolom magam és leugrálok a homok dűnén és oda megyek a gép maradványaihoz megnézem maradt-e túlélő
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 5:50 am

A por lassan leül és az emberek is kezdenek felkelni a földről. A helikopterek eloltják a tüzet, miközben te túlélők után kutatsz. Rá kell jönnöd, hogy szinte mindenki túlélte a katasztrófát a nézők közül. A katonaság a bent rekedteket keresi... sikertelenül. Az öt fiatal nyom nélkül eltűnt. az egyik tábornok odalép a cikken láthatott Dr. Storm-hoz, majd így szól: - Frank, fel kell készülnünk arra, hogy a robbanás miatt semmi nem maradt belőlük. Sajnálom! A férfi ettől összeomlik lelkileg. Térdre rogy a romok előtt és zokogni kezd. - Az nem lehet. Nem veszíthetem el a gyerekeimet. Az anyjuk után nem. Sue... Johnny... bocsássatok meg nekem! A tábornok nyugtatóan a vállára teszi a kezét, ám ekkor hangok jönnek a hátatok mögül: - Valaki segítsen... Ott áll a homokban az egyik teleportálóban ragadt srác, ám megváltozott a teste. Csontjai mintha rugalmasabbá és elasztikusabbá váltak volna. A karjai és a lábai kinyúltak, mint a gumi, teste pedig elkezd szétfolyni, mint a víz. A tábornok egy darabig megrökönyödve nézi a lényt, majd így szól katonáinak: - TŰZ! LŐJETEK! Gépfegyverek golyói kezdenek záporozni a fiúra, ám annak meg sem kottyan a dolog, mintha gumi teste ellenállna a sérüléseknek. Dr. Storm mikor jobban megnézi a fiút, döbbenten kiált fel: ... Reed?...
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimePént. Szept. 16, 2011 2:00 am

"Úr isten ezek nem számoltak semmivel tuti csak gondoltak 1-et és azt mondták -Nah akkor csináljunk egy teleportot "
és megpróbálok oda szaladni a doktorhoz aki kiabál hogy megnézzem kell-e segíteni meg érdekel mi lett a gyerekből
"De nem akarom megölni a gyereket ha úgy alakul hogy meg akar minket támadni bár mondjuk abszolút megérteném ezt a szándékát"
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimePént. Szept. 16, 2011 4:29 am

A srác csak vánszorog előre, mintha nem is érezne különösebb fájdalmat a reá zúduló lövések nyomán. Sőt, egy-kettő még le is pattan gumiszerű testéről, melyből mintha csak úgy eltűntek volna a csontok. Ahogy közelebb mész, láthatod, amint Dr. Storm közelebb megy a megváltozott fiúhoz, aki kifáradtan elkezd visszaalakulni, mintha teste ismét elkezdene normális, megszokott emberi formát ölteni. Így immáron a rendes állapotban látott srác áll előttetek, hulla fáradtan, szakadt ruhában, majd szó szerint bezuhan Storm karjaiba, aki még időben elkapja a srácot és döbbenten nézi. - Reed? Mi történt? A srác szomorúan néz fel rá és mielőtt elájulna, csak ennyit bír mondani: - Nem sikerült... Victor... Azzal elájul.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimePént. Szept. 16, 2011 4:37 am

-Doktor meg lehet menteni vagy meg halt?
-mert ha kell én elrepülök vele gyorsan az 1-ik kórházba !
"hogy sodorhatta ilyen helyzetbe ez a majom a saját vérét nem tudom egyszerűen felfogni na de mind1 sietnem kell ha még él"
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimePént. Szept. 16, 2011 4:56 am

A férfi felemeli az ájult Reedet és beviszi az egyik közeli, még álló, katonai sátorba és ráfekteti az egyik asztalra. Rád ügyet sem vetve sétál el és közben vizsgálatokat kezd elvégezni z eszméletét vesztett fiún. Vért vesz tőle, megvizsgálja a pulzusát, a testét, a légzését. Miután csak ezekkel végzett, jön ki a sátorból és lép oda hozzád. - Köszönöm a segíteni akarását, de Reed állapotán csak súlyosbítana a kórház. Ők nem értenék meg, mi lett vele. Csak elrontanának mindent. Most a szervezete érdekes és egyelőre számomra is ismeretlen változásokon megy keresztül a baleset hatására, de rendbe fog jönni. Csak egy kis pihenésre van szüksége. A teleportáló gépünk célja az lett volna, hogy Reed elérje a nagy áttörést. Ő már kiskorában is zseni volt. Nálunk tanult a Baxterben. Felfedezett egy párhuzamos világot, amit a tudósok elneveztek Negatív, azaz N-Zónának. Ugyanis abban a dimenzióban minden kicsit másképp működik, mint minálunk. Vizsgálni akarjuk azt a helyet, ehhez pedig tárgyakat akartunk oda átjuttatni. Ezért épült ez a gép. Egy almát szerettünk volna átteleportálni, ám valamiért a gép meghibásodhatott, mert az alma nem ért célba. Terveink szerint az N Zóna után átkerült volna egy guantanamói öböl béli katonai támaszpontra, ahol megvizsgálhattuk volna, milyen hatásokat fejt ki az N-Zóna negatív sugárzásai a szerves anyagokra. A baleset során azonban úgy látszik Reedék kerültek egy tört másodpercre az N-Zónába, majd szétszóródtak a világban öt felé a teleportálás során.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 4:19 am

-Netán nem kéne utánuk nézni nem vittek valami radart magukkal vagy valami hasonlót ? Mert Hát elég tágas ez a világ nehéz lesz őket meg találni vagy nem is akarja Őket megkeresni ?
"Hát azt jól elképzeltétek hogy csak így elkülditek őket a messzi távolba miért is ne alapon mert hogy van egy N-zóna és miért ne néznénk körül tudtam hogy kíváncsi az ember dehogy ennyi mindent megtesz csak hogy meglásson valamit amibe lehet bele is hal ÉN NEM ÉRTEM AZ EMBEREKET !!!! "
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 4:39 am

Dr. Storm zavartan megvakarja a fejét. - Az igazság az, hogy valóban számítottunk ilyen balesetekre, hisz Reed és én éveken át vizsgáltuk az N-Zónát. Ezért hoztuk létre azt a szuperszámítógépet, ami arra szolgált, hogy a biztonsági kódokat tárolja és betáplálja a teleportálóba az utasításokat. Ez a szekvenciarögzítő volt a biztonsági kapcsunk az ilyen esetek kiküszöbölésére. A baleset csak úgy történhetett meg, ha valaki, aki a teleportálón dolgozott, átírt valamit ebben a gépben, ami az egész rendszert összezavarta. Dr. Storm ezzel a gondolatiba mélyed, mintha azon tűnődne, ki tehetett ilyet. Azonban tanakodását megzavarja az, hogy a katonai sátorból, ahová az imént Reedet vitte, nyöszörgés hallatszik. A fiú magához tért. Azonnal besiet, ahol odabent a fiú már idegességében fel alá járkál, kezében egy jegyzettömbbel. Azon bonyolult egyenletek és számítások vannak. Mikor beértek Stormmal, Reed dühösen Dr. Storm felé fordul. - Nem én hibáztam. Tudtam. Victor írt át valamit a számításokban. Megbabrálta a szekvenciarögzítőt, igaz? Ezért sült el minden balul. Dr. Storm nem felel, csak egy komor bólintással jelzi Reed igazát.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 4:48 am

"Hát Jól van azt már tudom hogy babráltak azt még nem értem ezek miről beszélnek de azt már tudom hogy itt nem lesz egyenlőre semmi dolgom . "
- Bocs de én mint tudatlan lélek köztetek már csak az érdekelne hogy vajon mi oka lehetett ennek a személynek hogy babráljon a számokkal hogy így veszélybe sodorja még a saját épségét is .
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 4:57 am

Dr. Storm átveszi Reedtől a jegyzettömböt, aki miután megszólalsz, feléd fordul, hogy válaszoljon. - Ő egy beteg ember. Egy önző, gőgös, nagyképű alak, aki bármit megtenne azért, hogy jobbá váljon másoknál. Egyszer beszéltem neki az N-Zóna hatásairól, ő meg a fejébe vette, hogy ez a dimenzió szuper lényeket képes alkotni. Segédkezett nekem a teleportáló megalkotásában, én meg az ő kibernetikai munkáiban segítettem neki a Baxter Torony béli tanulmányaink során. Azonban, mint az ma kiderült, végig csak az vezérelte, hogy önmagát királlyá emelje fel, míg másokat elpusztít maga körül. Azóta ilyen megszállott, ha hatalomról van szó, amióta néhny évvel ezelőtt az apjától megtudta, hogy Vlad Tepes leszármazottja. Az anyja meghalt, amikor őt és az apját megtámadta pár rablóbandita. Apja később bosszúból megölte a banditákat, ezért lecsukták őt, ám pár éve kijött a börtönből és utazgatni kezdett a nagyvilágban. Egyszer meglátogatta a fiát is. akkor mondta el neki az igazat a származását illetően. Ez egy aljas, tetű fickó. A neve Victor von Doom. Azonban a Baxter Toronyban volt egy másik neve is. Uralkodásvágya és sötét ügyletei miatt páran csak Fátum Doktorként emlegették.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 6:03 am

-Aha tehát egy mániákus és nincs valami elképzelésük hogy netán élhet-e még vagy valami túlélési tipp ?
"Ó hogy már megint egy beteg állat aki csak azért is világhódító leszek ez már unalmas nem tudom felfogni minek akar mindig csak többet és többet az ember "
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 6:14 am

Reed ismét járkálni kezd fel-alá, miközben Dr. Storm átnézi a jegyzeteit. A két tudós ide-oda mászkál. Mikor újabb kérdést teszel fel, ezúttal a jegyzetekkel végzett Dr. Storm válaszol rá. - Az N-Zóna sugárzása egyetlen szerves anyagra sincs mérgező vagy más kártékony hatással, így jóformán lehetetlen, hogy Victor ne élte volna túl a teleportációt. Mind életben vannak, csak szétszóródtak. Eközben Reed odament az egyik számítógépez, és míg Dr. Storm beszélt, ő végig csak pötyögött valamit, ám mikor a beszélgetés elül, hátrafordul felétek a széken. - A ruhájukban volt egy jeladó végszükség esetére. Az egyiküké megsérült a baleset során, de a többieké működik. Azt sajnos nem tudom lekövetni, melyik kié lehet, de vissza tudtam fejteni a jeleket és hármukat megtaláltam. Talán oda kéne mennünk segíteni nekik. Ezen a ponton rád néz, mivel a jelenlévők közül te vagy az egyetlen, aki segédkezhetne neki. Láthatóan segítséget szeretne kérni tőled.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 6:21 am

-Mondja hova kell mennem és hogy kiket kell keressek vagy Reed velem jössz ?
"Na mégis csak megérdemlik ezek a diplomát most már csak azt remélem hogy nem valahol a világ másik felén vannak mert akkor kapok agy károsodást"
-Mikor indulunk ?
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 6:31 am

Reed csak bólint egyet, jelezve, hogy veled tart, majd ismét a gép felé fordul, hogy megkeresse az első jeladó koordinátáit. Egy darabig csak a billentyűzet pötyögése töri meg a csendet, majd Reed ismét felétek fordul. - Szerintem maga, Dr. Storm, menjen vissza a Baxter Toronyba, hogy a többi jelet is nyomon követhesse az ottani rendszeren. Így a kommunikátorokon keresztül végig kapcsolatban tudunk maradni, hogy konzultáljunk. Dr. Storm némán bólint egyet, jelezve, hogy benne van a dologban. - Rendben. Azzal Reed visszafordul a monitor felé, majd feléd fordul. - Az első úti célunk Európa. A jeladó sugárzása Franciaországból, Párizsból érkezik. Egészen pontosan ez egy francia klinika, nem messze az Eiffel Toronytól. Azzal rád néz, majd folytatja. - Tőlem azonnal indulhatunk. Azzal leszedi magáról a szakadt ruhadarabokat, ami alatt egy kék ruha rejtőzik. Ez az anyag úgy tűnik épségben megúszta a balesetet és mintha Reeddel együtt mutálódott volna, mert úgy látszik, hogy az a testével együtt képes megnyúlni.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 6:49 am

-Maga hogy gondolta az utazást mert hát én tudok repülni de hogy maga a lábamba kapaszkodik vagy int egy Taxit azt gyorsan találja ki!
"Mit ne mondjak közelebb is eshettek volna mondjuk egy sarokkal arébb pont a csigaevőkhöz na de meg kell tegyem mi előtt lentről megint kötözködnének "
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimePént. Szept. 23, 2011 2:02 am

Reed csak megvakarja a fejét, ám pár másodpercnyi csend után ismét megszólal. - Hm, ezzel nem lesz probléma. Azzal kutatni kezd az ugyancsak megváltozott ruhája egyik zsebében, majd némi kotorászás után előhúz belőle egy detonátor szerű irányítót, majd végignyom rajta pár gombot. - Most már csak várnunk kell. Mondja, azzal fel-alá járkálni kezd a sátorban, miközben a katonák odakint végzik munkájukat. A romokat takarítják el és a teleportáló maradványait viszik biztonságos helyekre, hogy aztán később az agyasok megvizsgálhassák. Így telnek a hosszú, néma percek. A dolog kezd egyre unalmasabb lenni. Már öt perce nem történt semmi, amikor Reed úgy dönt, ő már pedig csak azért is megtöri a csendet és megpróbál szóba elegyedni veled. - Te amúgy ki is vagy? A sereg egyik embere?
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimePént. Szept. 23, 2011 11:43 pm

.-Én egy Démon vagyok az alvilágból akit a rend fenntartás miatt küldtek ide lehet hogy először hihetetlenül hangzik de ez az igazság. és amúgy mire is várunk ?
"nah vajon most ki fog röhögni vagy megijed nem tudom mire kéne számítsak de már repülhetnékem van kezdek elgémberedni és messze is van Párizs hosszú egy út lesz de majd belehúzok "
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 12:15 am

Reed nem ijed meg, de furcsa módon még csak meg sem lepődött. Mikor befejezed, ő csak ismét fel-alá kezd járkálni és hosszú percekig megint nem szólal meg. Olyan, mintha el sem hitte volna, ám mikor végre ismét megszólal, nyilvánvalóvá válik, hogy nagyon is elhiszi. - Tudtam, hogy egyéb párhuzamos létsíkok mellett az alvilágnak is léteznie kell. Itt megint tart egy kis szünetet, amíg morfondírozik, aztán elkezd valamit jegyzetelni a papírtömbre, amit az imént vett elő. Mikor végzett, átnyújtja a kéziratot Dr. Stormnak, aki szintén el kezd töprengeni az olvasottakon, végül pedig csak ennyit mond: - Hm, ez valóban érdekes... jó volna egyszer átvizsgálni azt a helyet. Aztán ismét pár perces csend következik, végül pedig hallhatóan megérkezik, amire vártatok, ugyanis odakintről hatalmas robaj szűrődik be, mintha egy gép az imént szállt volna le mellettetek. Mikor kimentek, odakint egy hosszú, fehér autónak tűnő jármű vár titeket... csakhogy 10 centivel a föld felett lebeg. Az autón nincsenek kerekek, két szárny található az oldalán, ajtaja pedig ugyanúgy nyílik ki, mint az átlagos repülőgépeké. Azonban a vak is láthatja, hogy ezt a kocsit úgy alakították repülő utasszállítóvá. Amikor Reed végignéz a járgányon elmosolyodva mutatja be neked. - Én alkottam. Teljesen környezetbarát. A levegőből és a környezetből szed fel magának a légberendezéseken keresztül anyagokat, amiket a rendszere energiává alakít és ezt hasznosítja a működéshez. Íme a Fantasztikocsi. Na jó, a név kicsit béna, de gyerek voltam még, mikor elneveztem. Kb. 10-11 éves lehettem. Na, mit szólsz? Kérdezi tőled, még mindig vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Suzashi

Suzashi


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Sep. 14.

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 12:25 am

-Nem rossz a Név tényleg béna de legalább gazdaságos .és elég gyors ? mert nem fogok tötymörögni meg nincs is nagyon kedvem séta tempóban menni
"Bakker 11 éves korában hát nem semmi de a név tényleg gáz nem baj remélem gyors a gép mert nem nézhetik jó szemmel a franciák a fickót a torony mellett ha akkor kár okozott ott is mint itt "
Vissza az elejére Go down
J. Jonah Jameson
Admin
J. Jonah Jameson


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2011. May. 20.
Tartózkodási hely : Bárhol

Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 12:52 am

- Azzal nem lesz gond. A járgány 3-szor is gyorsabban képes repülni, mint az átlag utasszállítók. Hamar odaérünk majd. Ülj csak be. Mondja nevetve Reed, majd mikor beültök, ő betáplálja a koordinátákat a fedélzeti számítógépbe, becsatolja magát a pilótaülésen, beállítja a konfigurációkat, majd becsukja az ajtókat, aztán ismét feléd fordul. - Victor erőszakos figura. Nem tudom, őt találjuk-e majd Párizsban, ha viszont így lesz, fel kell készülnünk egy kis bunyóra. Nem fogja engedni elvinni magát. Kb. ennyi. Ha kész vagy indulhatunk. Azzal válaszod már meg sem várva felszálltok és útnak indultok úti célotok felé, szédítő sebességgel. Irány Franciaország.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworldfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Nevadai sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nevadai sivatag   Nevadai sivatag Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nevadai sivatag
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Marvel :: Egyéb helyszínek :: Nevada-
Ugrás: